Logistika Akademiyası - Ölkə Daxili və Beynəlxalq Yükdaşıma-166 Yükdaşıma 24/7

Logistika Akademiyası


166 Logistika Akademiyası müsahibə mərhələsinə keçmiş namizədlər


 

No Ad, soyad Universitet 
1 Altay Kərimli  DİA
2 Anar Qarayev  UNEC
3 Arzu Həsənli BMU
4 Arzu Quliyeva ADNSU
5 Aygül Mahmudova UNEC
6 Ayna İbrahimova ADNSU
7 Ayşən Nuriyeva  ADNSU
8 Aytac İslamova ADU
9 Aytac Mənsurova UNEC
10 Aytəkin Əbdürəhmanlı ADNSU
11 Azər Məmmədov Milli Avasiya Akademiyası
12 Bəhruz Mammadzada  UNEC
13 Cavid Rzayev Budapeşt Texnologiya və İqtisadiyyat Universiteti 
14 Cəlal Quliyev UNEC
15 Ceyhun Məmmədov Beynəlxalq Qara Dəniz Universiteti
16 Əhməd Əhmədov UNEC
17 Əhməd Şeyyubov BMU
18 Eldar Abuşov BDU
19 Elgiz Rəhimov  BMU
20 Əli Əcəmli  UNEC
21 Əli Məmmədzadə BMU
22 Əliqulu Hacıyev  ADNSU
23 Elmin Əmiraslanlı  UNEC
24 Elnur Rəhimov ATU
25 Emil Həsənov BMU
26 Əsədulla Abbasov  UNEC
27 Eynulla Xudabaxşiyev  ATU
28 Fəqan Məcidzadə ADA
29 Fərid Baxışov ADNSU
30 Fəridə Yusibova BDU
31 Fidan Qədimova UNEC
32 Fidan Rəşli BDU
33 Fikrət Ələkbərov UNEC
34 Fuad Mirzəyev ADNSU
35 Gülcan Şahmarova  UNEC
36 Gülnaz Məcidova ADNSU
37 Gündüz  Cəfərli  Dövlət Dənizçilik Akademiyası
38 Həcər İsmayılova ADNSU
39 Həmid Vəliyev ADNSU
40 Həsən Qahirli ADNSU
41 Hüseyn Musazadə  UNEC
42 İlknur Mahmudlu UNEC
43 Kamal Safaraliyev ADNSU
44 Kamran Ramazanov ATU
45 Lalə Əmiraslanova BDU
46 Leyla Kərimova UNEC
47 Loğman Qasımov UNEC
48 Mahir Israyilov ADNSU
49 Mehman Həsənli  BMU
50 Mətənət Yaqubova UNEC
51 Mirtalıb Mustafayev  ARPDİA
52 Mühəmməd Dadaşov BMU
53 Müzəffər Əliyev ADNSU
54 Nərgiz Abbasova  BDU
55 Nüranə Cəfərzadə BMU
56 Nüranə İsayeva UNEC
57 Nurlan İsmayılov UNEC
58 Nurlan Rasulov BMU
59 Nurtən Əliyeva UNEC
60 Orxan Ağasıyev  BMU
61 Orxan Əfəndizadə  Kooperasiya Universiteti
62 Orxan Yaqubov UNEC
63 Paşa Əlili  BMU
64 Pərvanə Aslanova  BDU
65 Qumuru Muradova ADPU
66 Qurban Hüseynli BMU
67 Rafiq İbrahimov DİA
68 Rahil Dadaşlı DİA
69 Ramin Əfəndiyev ADNSU- UFAZ
70 Rasim Osmanov UNEC
71 Rəbbin Allahverdiyev UNEC
72 Rəşad Qənbərli ADA
73 Rövşən Səfərov  UNEC
74 Rüfanə Süleymanova  UNEC
75 Rüfət Oktaylı BMU
76 Şaban Səfərov ADNSU
77 Sabir Əliyev  Qərbi Kaspi Universiteti
78 Saleh Vəliyev  UNEC
79 Samiq Həkimov BDU
80 Samir Həsənov ADNSU
81 Şəbnəm Məmmədli  ADU
82 Şəfəq Abbasova ADPU
83 Səidə Quluzadə  Samara Dövlət Dəmir Yolu Nəqliyyatı Universiteti
84 Səma Həsənzadə  UNEC
85 Şəms Tağızadə  BMU
86 Seyhun Osmanov ADNSU
87 Seymur Cabrayilov Baki Biznes Universiteti
88 Süleyman Hacılov Milli Avasiya Akademiyası
89 Tacəddin Poladzadə Memarlıq və İnşaat Universiteti
90 Təhmasib Əlizadə  ATU
91 Təhməz İsgəndərov UNEC
92 Telman İbrahimov  adnsu
93 Toğrul Hüseynli  SDU
94 Tünzalə Hüseynova BMU
95 Tural Məmmədzadə BMU
96 Tural Süleymanov  BMU
97 Turalxan Pənahlı ADPU
98 Turan İsmayilov UNEC
99 Vadim Əhmədov  UNEC
100 Vüqar Kazimov BDU
101 Vüqar Kərimov UNEC
102 Xəyal Cəlilov UNEC
103 Yasər Səmədov

ATU

 

Müsahibə mərhələsinin tarixi haqqında məlumat tezliklə paylaşılacaq.

Namizədlərdən xahiş olunur ki, 16/06/2019 tarixinə qədər transkriptləri (qiymət cədvəli) aşağıda göstərilən e-mailə göndərəsiniz

internship@166.az

Sualınız olduqda əlaqə: 0502534647

DAHA ƏTRAFLI 166