25 Avqust 2021

 "166 Yükdaşıma və Logistika" şirkətinin "Logistika Akademiyası" yay təcrübə proqramı tələbələrə iş həyatına atılmaq üçün yeni fürsətlər yaradır. Müsahibə mərhələsindən keçmiş namizədlərin siyahısı aşağıda qeyd olunmuşdur. Adları qeyd olunan namizədlərə layihənin başlama tarixi və digər detallar barədə tezliklə ətraflı məlumat veriləcəkdir. 

 

NAd, soyad, ata adıTƏCRÜBƏ KEÇƏCƏYİ SAHƏ
1Abbasova Vəfa TeymurÇağrı Mərkəzi
2Ahmedov Elvin AkifMaliyyə və Mühasibatlıq
3Alqayeva Hürü HəmidData Analitikası
4Atayev Kamal AslanMarketinq
5Babayev Nicat ƏnvərÇağrı Mərkəzi
6Babazada Shahin RahmanData Analitikası
7Bağıyev Yusif SabiqIT- Helpdesk
8Bayramova Birgül NizamiMaliyyə və Mühasibatlıq
9Bədirli Ebru Ələsgərİnsan Resursları
10Bəşirov Nurəli İlqarLogistika və Nəqliyyat
11Cəbrayılova Rufanə ƏnvərKorporativ Əməliyyatlar
12Davudzadə Nəcmi AbdunMarketinq
13Əhmədova Aida AğagülMarketinq
14Əhmədova Səmayə ƏliÇağrı Mərkəzi
15Əsədulova Ayşən FərhadUI/UX dizayner
16Əsədzadə Şərəf ZahirKorporativ Satış
17Əsgərova Tamaşa Əliİnsan Resursları
18Fərruxlu Gülay Vasifİnsan Resursları
19Göyçayeva Xanım ŞahinMaliyyə və Mühasibatlıq
20Həsənov Mehman MehmanNəqliyyatın İntellektual İdarə Olunması
21Həşimli Anar İlqarAraşdırma və İnkişaf (Produkt Menecer)
22Xankişiyev Samir XanlarLogistika və Nəqliyyat
23Xəlilova Aytən RizvanMüştəri Məmnuniyyəti
24Xəlilova Məryəm ZülfiMarketinq
25Islamov Farhad ArzuTəchizat
26Ismayilov Elxan ŞükürQrafik Dizayn
27İbrahimli Nurlan İbrahimÇağrı Mərkəzi
28İlhamoglu Elxan İlhamAnbar
29İsmayılzadə Gülgün AmilHüquq
30Kazimova Banovsha MübarizÇağrı Mərkəzi
31Kərimov Fərda SahibIT- Developer
32Qardaşbəyova Elmira RaziKorporativ Satış
33Qasımova Səbinə Elmanİnsan Resursları
34Qədirova Sona ElmarMaliyyə və Mühasibatlıq
35Qəmbərova Aysun SeymurMaliyyə və Mühasibatlıq
36Quluzadə Ülkər YusifMaliyyə və Mühasibatlıq
37Məmmədli Amin InşallahMaliyyə və Mühasibatlıq
38Məmmədov Xıdır RasimTəlim
39Məmmədov Ramil FamilTəchizat
40Məmmədova Səidə NailMaliyyə və Mühasibatlıq
41Mustafayev Asif YunusLogistika və Nəqliyyat
42Mustafayev Fuad CanpoladMaliyyə və Mühasibatlıq
43Naxmedova Səbinə NərimanMüştəri Məmnuniyyəti
44Nasirov Shaheed ZabilE-Kommersiya
45Nəsirli Ruqayyə MehmanKorporativ Əməliyyatlar
46Pənah Orxan ƏdalətAnbar
47Pirmuradlı Fəqan İmranIT- Helpdesk
48Rahmanova Aysel MübarizE-Kommersiya
49Rəhimov Kənan AllahverdiMaliyyə və Mühasibatlıq
50Rzayeva Nigar ZaurTəchizat
51Salmanzadə Əskinaz BəxtiyarÇağrı Mərkəzi
52Sərdarlı İlahiyyə RasimMarketinq
53Şirəlizadə Elmira NərimanÇağrı Mərkəzi
54Tağızadə Faiq FuadNəqliyyatın İntellektual İdarə Olunması
55Umudlu Dilbər VüqarKorporativ Əməliyyatlar
56Vahabova Nigar AbdulÇağrı Mərkəzi
57Vəliyev Rahil PoladKorporativ Əməliyyatlar