27 Avqust 2021

Hörmətli iştirakçılar, “166 Logistika Akademiyası" təcrübə proqramına başlamaq üçün adınızın qarşısında qeyd olunmuş gün və saatda şirkətin baş ofisində (Ünvan: Zərifə Əliyeva 55, Yeni Həyat Plaza, 7-ci Mərtəbə ) olmağınız xahiş olunur. 


Hər birinizə layihədə uğurlar arzu edirik!


Ad, soyad, ata adıTəcrübə keçəcəyi şöbəLayihə üzrə ilk gün
İlhamoglu Elxan İlhamAnbar6 sentyabr saat 09:00
Pənah Orxan ƏdalətAnbar6 sentyabr saat 09:00
Abbasova Vəfa TeymurÇağrı Mərkəzi6 sentyabr saat 09:00
Babayev Nicat ƏnvərÇağrı Mərkəzi6 sentyabr saat 09:00
Əhmədova Səmayə ƏliÇağrı Mərkəzi6 sentyabr saat 09:00
İbrahimli Nurlan İbrahimÇağrı Mərkəzi6 sentyabr saat 09:00
Kazimova Banovsha MübarizÇağrı Mərkəzi6 sentyabr saat 09:00
Salmanzadə Əskinaz BəxtiyarÇağrı Mərkəzi6 sentyabr saat 09:00
Şirəlizadə Elmira NərimanÇağrı Mərkəzi6 sentyabr saat 09:00
Vahabova Nigar AbdulÇağrı Mərkəzi6 sentyabr saat 09:00
Bağıyev Yusif SabiqIT- Helpdesk6 sentyabr saat 09:00
Pirmuradlı Fəqan İmranIT- Helpdesk6 sentyabr saat 09:00
Cəbrayılova Rufanə ƏnvərKorporativ Əməliyyatlar6 sentyabr saat 09:00
Nəsirli Ruqayyə MehmanKorporativ Əməliyyatlar6 sentyabr saat 09:00
Umudlu Dilbər VüqarKorporativ Əməliyyatlar6 sentyabr saat 09:00
Vəliyev Rahil PoladKorporativ Əməliyyatlar6 sentyabr saat 09:00
Əsədzadə Şərəf ZahirKorporativ Satış6 sentyabr saat 09:00
Qardaşbəyova Elmira RaziKorporativ Satış6 sentyabr saat 09:00
Bəşirov Nurəli İlqarLogistika və Nəqliyyat6 sentyabr saat 09:00
Xankişiyev Samir XanlarLogistika və Nəqliyyat6 sentyabr saat 09:00
Mustafayev Asif YunusLogistika və Nəqliyyat6 sentyabr saat 09:00
Xəlilova Aytən RizvanMüştəri Məmnuniyyəti6 sentyabr saat 09:00
Naxmedova Səbinə NərimanMüştəri Məmnuniyyəti6 sentyabr saat 09:00
Həsənov Mehman MehmanNəqliyyatın İntellektual İdarə Olunması6 sentyabr saat 09:00
Tağızadə Faiq FuadNəqliyyatın İntellektual İdarə Olunması6 sentyabr saat 09:00
Islamov Farhad ArzuTəchizat6 sentyabr saat 09:00
Məmmədov Ramil FamilTəchizat6 sentyabr saat 09:00
Rzayeva Nigar ZaurTəchizat6 sentyabr saat 09:00
Məmmədov Xıdır RasimTəlim6 sentyabr saat 09:00
Həşimli Anar İlqarAraşdırma və İnkişaf (Produkt Menecer)7 sentyabr saat 09:00
Alqayeva Hürü HəmidData Analitikası7 sentyabr saat 09:00
Babazada Shahin RahmanData Analitikası7 sentyabr saat 09:00
Nasirov Shaheed ZabilE-Kommersiya7 sentyabr saat 09:00
Rahmanova Aysel MübarizE-Kommersiya7 sentyabr saat 09:00
İsmayılzadə Gülgün AmilHüquq7 sentyabr saat 09:00
Kərimov Fərda SahibIT- Developer7 sentyabr saat 09:00
Bədirli Ebru Ələsgərİnsan Resursları7 sentyabr saat 09:00
Əsgərova Tamaşa Əliİnsan Resursları7 sentyabr saat 09:00
Fərruxlu Gülay Vasifİnsan Resursları7 sentyabr saat 09:00
Qasımova Səbinə Elmanİnsan Resursları7 sentyabr saat 09:00
Ismayilov Elxan ŞükürQrafik Dizayn7 sentyabr saat 09:00
Ahmedov Elvin AkifMaliyyə və Mühasibatlıq7 sentyabr saat 09:00
Bayramova Birgül NizamiMaliyyə və Mühasibatlıq7 sentyabr saat 09:00
Göyçayeva Xanım ŞahinMaliyyə və Mühasibatlıq7 sentyabr saat 09:00
Qədirova Sona ElmarMaliyyə və Mühasibatlıq7 sentyabr saat 09:00
Qəmbərova Aysun SeymurMaliyyə və Mühasibatlıq7 sentyabr saat 09:00
Quluzadə Ülkər YusifMaliyyə və Mühasibatlıq7 sentyabr saat 09:00
Məmmədli Amin InşallahMaliyyə və Mühasibatlıq7 sentyabr saat 09:00
Məmmədova Səidə NailMaliyyə və Mühasibatlıq7 sentyabr saat 09:00
Mustafayev Fuad CanpoladMaliyyə və Mühasibatlıq7 sentyabr saat 09:00
Rəhimov Kənan AllahverdiMaliyyə və Mühasibatlıq7 sentyabr saat 09:00
Atayev Kamal AslanMarketinq7 sentyabr saat 09:00
Davudzadə Nəcmi AbdunMarketinq7 sentyabr saat 09:00
Əhmədova Aida AğagülMarketinq7 sentyabr saat 09:00
Xəlilova Məryəm ZülfiMarketinq7 sentyabr saat 09:00
Sərdarlı İlahiyyə RasimMarketinq7 sentyabr saat 09:00
Əsədulova Ayşən FərhadUI/UX dizayner7 sentyabr saat 09:00