4 Sentyabr 2021

Hörmətli iştirakçılar,   təcrübə proqramına başlama tarixi ilə bağlı dəyişiklik baş vermişdir. Bu dəyişiklik müəyyən olunmuş sənədlərin toplanılması üçün iştrakçılara vaxt verilməsi üçün nəzərdə tutulmuşdur.  “166 Logistika Akademiyası" təcrübə proqramına başlamaq üçün adınızın qarşısında qeyd olunmuş (yenilənmiş) gün və saatda şirkətin baş ofisində (Ünvan: Zərifə Əliyeva 55, Yeni Həyat Plaza, 7-ci Mərtəbə ) olmağınız xahiş olunur.          

13 sentyabr tarixində baş ofisə yaxınlaşarkən aşağıda qeyd olunan sənədlərin tərəfinizdən təqdim olunması tələb olunur:

- Şəxsiyyət vəsiqəsi

- Şəkil 2 ədəd ( 3x4)

- Diplom və ya təhsil haqqında sənəd

- Diplom əlavəsi (Transcript)

- Sürücülük vəsiqəsi (əgər varsa)

- Tibbi arayış

- Covid passportu və ya 1-ci dozanın vurulması haqqında sənəd                                                               

 

Hər birinizə layihədə uğurlar arzu edirik!


 

Ad, soyad, ata adıLayihə üzrə ilk gün
İlhamoglu Elxan İlham13 sentyabr saat 09:00
Pənah Orxan Ədalət13 sentyabr saat 09:00
Abbasova Vəfa Teymur13 sentyabr saat 09:00
Babayev Nicat Ənvər13 sentyabr saat 09:00
Əhmədova Səmayə Əli13 sentyabr saat 09:00
İbrahimli Nurlan İbrahim13 sentyabr saat 09:00
Kazimova Banovsha Mübariz13 sentyabr saat 09:00
Salmanzadə Əskinaz Bəxtiyar13 sentyabr saat 09:00
Şirəlizadə Elmira Nəriman13 sentyabr saat 09:00
Vahabova Nigar Abdul13 sentyabr saat 09:00
Bağıyev Yusif Sabiq13 sentyabr saat 09:00
Pirmuradlı Fəqan İmran13 sentyabr saat 09:00
Cəbrayılova Rufanə Ənvər13 sentyabr saat 09:00
Nəsirli Ruqayyə Mehman13 sentyabr saat 09:00
Umudlu Dilbər Vüqar13 sentyabr saat 09:00
Vəliyev Rahil Polad13 sentyabr saat 09:00
Əsədzadə Şərəf Zahir13 sentyabr saat 09:00
Qardaşbəyova Elmira Razi13 sentyabr saat 09:00
Bəşirov Nurəli İlqar13 sentyabr saat 09:00
Xankişiyev Samir Xanlar13 sentyabr saat 09:00
Mustafayev Asif Yunus13 sentyabr saat 09:00
Xəlilova Aytən Rizvan13 sentyabr saat 09:00
Naxmedova Səbinə Nəriman13 sentyabr saat 09:00
Həsənov Mehman Mehman13 sentyabr saat 09:00
Tağızadə Faiq Fuad13 sentyabr saat 09:00
Islamov Farhad Arzu13 sentyabr saat 09:00
Məmmədov Ramil Famil13 sentyabr saat 09:00
Rzayeva Nigar Zaur13 sentyabr saat 09:00
Məmmədov Xıdır Rasim13 sentyabr saat 09:00
Həşimli Anar İlqar13 sentyabr saat 10:00
Alqayeva Hürü Həmid13 sentyabr saat 10:00
Babazada Shahin Rahman13 sentyabr saat 10:00
Nasirov Shaheed Zabil13 sentyabr saat 10:00
Rahmanova Aysel Mübariz13 sentyabr saat 10:00
İsmayılzadə Gülgün Amil13 sentyabr saat 10:00
Kərimov Fərda Sahib13 sentyabr saat 10:00
Bədirli Ebru Ələsgər13 sentyabr saat 10:00
Əsgərova Tamaşa Əli13 sentyabr saat 10:00
Fərruxlu Gülay Vasif13 sentyabr saat 10:00
Qasımova Səbinə Elman13 sentyabr saat 10:00
Ismayilov Elxan Şükür13 sentyabr saat 10:00
Ahmedov Elvin Akif13 sentyabr saat 10:00
Bayramova Birgül Nizami13 sentyabr saat 10:00
Göyçayeva Xanım Şahin13 sentyabr saat 10:00
Qədirova Sona Elmar13 sentyabr saat 10:00
Qəmbərova Aysun Seymur13 sentyabr saat 10:00
Quluzadə Ülkər Yusif13 sentyabr saat 10:00
Məmmədli Amin Inşallah13 sentyabr saat 10:00
Məmmədova Səidə Nail13 sentyabr saat 10:00
Mustafayev Fuad Canpolad13 sentyabr saat 10:00
Rəhimov Kənan Allahverdi13 sentyabr saat 10:00
Atayev Kamal Aslan13 sentyabr saat 10:00
Davudzadə Nəcmi Abdun13 sentyabr saat 10:00
Əhmədova Aida Ağagül13 sentyabr saat 10:00
Xəlilova Məryəm Zülfi13 sentyabr saat 10:00
Sərdarlı İlahiyyə Rasim13 sentyabr saat 10:00
Əsədulova Ayşən Fərhad13 sentyabr saat 10:00